قوانین سایت

بازدید: 1478269

قابل توجه متقاضیان سایت اختصاصی / آگهی دهندگان در فرصت های شغلی / درج کنندگان اسلایدرهای تبلیغاتی / درج کنندگان قوانین، بخشنامه ها و دستورالعمل های صنفی / درج کنندگان دایره المعارف / درج کنندگان آموزش، همایش و سمینار:

لطفا قبل از هر اقدامی جهت یکی از آیتم های فوق، ابتدا حتما قوانین پرتال ملی مک وب را مطالعه و با آگاهی کامل اقدام فرمایید.

قوانین پرتال ملی مک وب:

پرتال ملی مک وب، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

1. هرگونه اختلاف و اشتباه واریزی به حساب مک وب، قابل بررسی و عودت می باشد.

2. کپی مطالب از پرتال ملی مک وب، حتی بدون ذکر منبع، بلامانع است.

3. نمایش مطالب سایت های اختصاصی اعضاء به معنای تایید آن از طرف مک وب نیست، لذا مسئولیت آن بر عهده صاحب سایت اختصاصی می باشد.

4. علیرغم اینکه مک وب، می تواند مطالب نامناسب سایت های اختصاصی اعضاء را ویرایش یا حذف نماید، ولی وظیفه اصلی این کار بر عهده صاحبان سایت های اختصاصی می باشد.

5. گروه نظارت بر سایت های اختصاصی اعضاء مک وب، حتی المقدور از ویرایش یا حذف مطالب درج شده در سایت های اختصاصی خودداری خواهد کرد، ولی در صورت مشاهده و یا اعلام گزارش تخلف از سوی کاربران در صورتیکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، سایت عضو را تا زمان اصلاح و رفع مورد اعلامی، متوقف و غیر قابل مشاهده خواهد کرد و درصورت تکرار، کلا سایت عضو حذف خواهد شد.

6. وظیفه کنترل و نظارت بر داده های سایت های اختصاصی بر عهده صاحبان سایت ها خواهد بود.

7‌. ثبت نام کننده هر سایت مدیر سایت شناخته خواهد شد و مسئولیت سایت بعهده ایشان خواهد بود، حتی سایت های شرکتی، دولتی و نیمه دولتی.

8. در قسمت نوار افقی (نمایش آرم و لوگو اعضاء) لوگو تمامی کسانی که در سامانه عضو شده اند وجود خواهد داشت و طریقه نمایش لوگو عضو بر مبنای مدیریت و بروز رسانی سایت اختصاصی خواهد بود. یعنی هر سایت اختصاصی که بروز رسانی بیشتری داشته باشد بالاتر قرار خواهد گرفت. این امتیاز از روی مقدار فعالیت در سایت اختصاصی مشخص می گردد و بصورت اتوماتیک و نرم افزاری محاسبه می شود.

9 ثبت نام و فعالیت هر شخص حقیقی و حقوقی در هر کدام از سامانه ها با هر دین، اعتقاد، زبان و هر نژادی آزاد است، مشروط بر اینکه کلیه قوانین مک وب و نظام جمهوری اسلامی ایران در آن رعایت گردد.

10. توهین به هر شخص حقیقی و حقوقی، هر دین و اعتقادی، هر نژاد، قوم و هر زبانی در سایت اختصاصی ممنوع می باشد.

11. درج هر نوع مطلب اعم از عکس، فیلم، صوت و... غیر اخلاقی و تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی که موجب ایجاد تنش بین کاربران سایت می گردد ممنوع میباشد.

12. اعضاء مک وب (دارندگان سایت های اختصاصی) می بایست مجوزهای لازم جهت فعالیت شعلی خود را داشته باشند، در غیر اینصورت با اولین شکایت بابت عدم مجوز لازم از ارگان یا سازمان مرتبط، سایت عضو غیر فعال شده و تا زمان ارائه مجوز فعالیت، غیر قابل نمایش می باشد.

13. انتخاب نام سایت برای سایت های اختصاصی در صورت عدم اشغالی نام، بلامانع می باشد مشروط بر اینکه با عرف و قوانین نظام جمهوری اسلامی مغایرت نداشته باشد و نکته مهم اینکه آن نام، مختص ارگان، سازمان، شرکت و یا اشخاص دیگر نباشد. درصورت استفاده از نام دیگران و شکایت صاحب نام، موضوع به عضو اعلام می گردد تا نسبت به انتخاب نام جدید سایت اقدام نماید.

14. هر عضو می بایست لوگو کسب و کار خود را در جای مخصوص بارگزاری کند. اعضاء جدید درصورتی که فاقد لوگو می باشند حداکثر یک هفته پس از عضویت می بایست لوگو طراحی شده خود را جایگزین لوگوی پیش فرض قرار دهند در غیر اینصورت سایت ایشان تا زمان جایگزین کردن لوگو مناسب غیر قابل نمایش خواهد شد.

15. پرتال ملی مک وب، در مورد حفظ مشخصات ارسالی و اطلاعات اعضاء خود که برای کاربران غیر قابل مشاهده هستند متعهد می باشد و تمامی سعی خود را برای نگهداری این امانت خواهد کرد.

16. شرایط، ضوابط و قوانین حاضر مک وب ممکن است تغییر کند، لذا مک وب حق اصلاح این شرایط را در هر زمان و به هر صورت، به صرف تشخیص خود و بدون اطلاع قبلی، حفظ می نماید. شرایط و ضوابط جدید از تاریخ انتشار در اینجا، بر نحوه استفاده از آن اعمال خواهد شد، و ممکن است نسبت به قوانین و شرایط عضویت اعضاء و آگهی دهندگان و تنظیمات پیشین مؤثر باشد. قبول شرایط و قوانین حاضر بیانگر پذیرش تمامی موارد اصلاحی نیز خواهد بود.

محتویات این صفحه تا زمان تغییر و بروزرسانی آن معتبر و لازم الاجراست.

این متن به منزله یک توافقنامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار با نسخه مکتوب ندارد.

چرا مک وب

از منظر صاحبان کسب و کار و کاربران

support

پشتیبانی واقعی از طریق راه کارهای مختلف ارتباطی
در 7 روز هفته 24 ساعتـه پاسخگـوی شمـا هستیم

phone

تماس ضروری و مهم | ارتباط فوری تلگرامی
0575 118 0913 | makwebco@ telegram