سوالات متداول

بازدید: 1615211

کاربر گرامی :

در این صفحه می‌توانید پرسش‌هایی که بیشتر توسط کاربران پرسیده شده‌اند را به همراه پاسخ آنها بیابید.

سوال1: آیا سایت شما در نتایج اولیه سرچ گوگل قرار دارد؟

سوال2: آیا همه کاربران کشور آدرس سایت شما را دارند؟

پاسخ1: با عضویت در سامانه مرتبط با شغل یا حرفه خود و دریافت سایت اختصاصی از مک وب، همیشه در نتایج اولیه سرچ گوگل حضور خواهید داشت.

پاسخ2: با تبلیغات و معرفی گسترده مک وب و آشنایی کاربران با 1000 سامانه تخصصی مک وب، همیشه کاربران به سایت اختصاصی شما دسترسی خواهند داشت.

پاسخ1: مراحل عضویت تا دریافت پنل مدیریت فقط 5 دقیقه.

پاسخ2: بارگزاری کل سایت (بستگی به آیتم ها و مقدار داده های شما) از یک تا سه ساعت.

پاسخ: خیر، شما فقط و فقط هزینه عضویت را پرداخت می کنید و تمامی هزینه های دیگر اعم از تبلیغات، معرفی، هاست (100 مگابایت) دامنه، سئو، طراحی و . . . تماما به عهده مک وب می باشد.

پاسخ1: تمام سایت های شرکت ها و فروشگاه ها در جهان، نهایتا به منظور نمایش و معرفی محصول و یا خدمات شان به کاربران ساخته می شود، لذا برای کاربران بهترین گزینه انتخاب، حضور در یک فضای تخصصی با تعدد محصولات و خدمات مورد نظرشان از شرکت ها و ارائه دهندگان مختلف می باشد، تا اینکه در جای جای مختلف در دنیای مجازی هر کدام را پیدا کنند.

پاسخ2: در پرتال مک وب، وقتی کاربری از بین 1000 سامانه، یک سامانه را انتخاب می کند، نشان می دهد که این کاربر، کاربر واقعی هست و به دنبال محصول و یا خدمات شماست.

پاسخ3: برای کاربر بسیار رضایت بخش است تا در محیطی دنبال نیاز خود به جستجو بپردازد که تعداد زیادی از کسب و کارهای مورد نظرش حضور دارند.

 پاسخ1: سایت های اختصاصی مک وب به گونه ایی طراحی شده اند که حتی مبتدی ترین افراد هم بتوانند به راحتی و به سرعت، سایت اختصاصی خود را بارگزاری، مدیریت و بروزرسانی کنند.

پاسخ2: برای آموزش مدیریت سایت اعضاء از 3 روش آموزش متنی، تصویری، و ویدئویی استفاده شده.

پاسخ3: در نوار پایین صفحه اصلی مک وب منو (آموزش مدیریت سایت اعضاء) قرار دارد و بصورت کامل مدیریت سایت اعضاء توضیح داده شده.

پاسخ: فضای تحویلی به عضو 100مگابایت می باشد که درصورت نیاز متقاضی، و با پرداخت هزینه مازاد، قابل ارتقاء تا حجم نامحدود می باشد.

پاسخ: بله یوزر و پسورد سایت اختصاصی تماما در اختیار شماست و حق هرگونه مدیریت، بروز رسانی و استفاده صحیح در جهت ارتقاء کسب و کار خود را خواهید داشت.

پاسخ: نام انتخابی شما قبل از makweb.ir قرار می گیرد.

مثال: اگر نام کسب و کار شما aseman باشد، آدرس سایت شما می شود aseman.makweb.ir

پاسخ: بله، در بخش ارتباط با ما آدرس سایت خارجی خود را درج می کنید تا هم در همین صفحه هم در هدر سایت اختصاصی نمایش داده شود.


کاربر گرامی :

در صورتیکه سوال خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق فرم زیر سوال خود را ارسال نمایید تا در صورت عمومی بودن سوال، در این بخش اضافه گردد.

چرا مک وب

از منظر صاحبان کسب و کار و کاربران

support

پشتیبانی واقعی از طریق راه کارهای مختلف ارتباطی
در 7 روز هفته 24 ساعتـه پاسخگـوی شمـا هستیم

phone

تماس ضروری و مهم | ارتباط فوری تلگرامی
0575 118 0913 | makwebco@ telegram