سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

بازدید: 1140208

سی-و-هفتمین-جشنواره-فیلم-فجر

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

معرفی فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پی انتشار فراخوان که درباره شرایط حضور فیلم ها در جشنواره فجر توضیح داده بود نگاهی به فیلم های در حال تولید سینما داشته ایم و دست به معرفی فیلم های احتمالی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر زده ایم. 

در فراخوان منتشر شده برای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از میان فیلم های بلند سینمایی 22 فیلم که تا بهمن 97 تکمیل شده و در سینماهای کشور اکران نشده باشند میتوانند در جشنواره فیلم فجر 37 در بخش سودای سیمرغ شرکت کنند. 

فیلم هایی که به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میرسند رحمان 1400 ساخته منوچهر هادی منوچهر هادی یکی از کارگردان های پرکار و جوان سینما است که تجربه ساخت چندین فیلم سینمایی و سریال را در سالهای اخیر در کارنامه هنری اش دارد. این کارگردان جوان در جدیدترین کار سینمایی اش فیلم رحمان 1400 را جلوی دوربین برد. 

مهران مدیری و محمدرضا گلزار مهران مدیری و محمدرضا گلزار در فیلم جدید منوچهر هادی رحمان 1400 با مضمونی کمدی مردادماه 97 در تهران کلید خورد و مهرماه 97 فیلمبرداری آن به پایان رسید و احتمال میرود اولین نمایش این فیلم منوچهر هادی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر باشد. 

فیلم رحمان 1400 رحمان 1400 با بازیگران سرشناسش در جشنواره فجر 37 بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر، بهرام افشاری ، ساره بیات و مهران مدیری بازیگران فیلم رحمان 1400 را تشکیل میدهند. 

زندانی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی مسعود ده نمکی که کار موفق و پربیننده ای چون زندانی ها را در کارنامه هنری اش دارد در جدید ترین تجربه سینمایی به سراغ ساخت فیلم زندانی ها رفت و احتمال میرود اولین نمایش این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر باشد. 

زندانی ها بهنام تشکر ، هدایت هاشمی و هومن برق نورد در زندانی ها زندانی ها روایتی از داستان زندگی یک جوان است که قصد تحقیق روی زندانی ها را دارد و در این فیلم تاثیر معنویات روی زندانی ها مورد بررسی قرار میگیرد. 

زندانی ها زندانی های مسعود ده نمکی با بهنوش بختیاری و برزو ارجمند هدایت هاشمی، بهنام تشکر، هومن برق نورد، برزو ارجمند، بهاره افشاری، بهنوش بختیاری، اصغر نقی زاده، رسول نجفیان، امیر نوری بازیگران فیلم زندانی ها را تشکیل میدهند. 

زهرمار ساخته جواد رضویان جواد رضویان بازیگر طناز کشورمان در اولین ساخته سینمایی به سراغ ساخت فیلمی با عنوان زهرمار رفت و احتمال میرود این فیلم برای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اکران شود. 

سیامک انصاری سیامک انصاری با زهرمار در جشنواره فیلم فجر 37 در خلاصه داستان فیلم زهرمار آمده است: حشمت: فکر نمی کردم تاوان اشتباهم رو با تو پس بدم، لیلا: زهرمار سیامک انصاری نقش متفاوت سیامک انصاری در زهرمار جواد رضویان سیامک انصاری، شبنم مقدمی، شقایق فراهانی، سیامک صفری، نسیم ادبی، برزو ارجمند، علی استادی، رضا رویگری، حسین محب اهری و سیامک ادیب بازیگران فیلم سینمایی زهرمار را تشکیل میدهند. 

جان دار به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری فیلم سینمایی جان دار به کارگردانی مشترک حسین امیری دوماری و پدرام امیری و تهیه کنندگی کامران مجیدی یکی از گزینه های احتمالی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است. 

باران کوثری و حامد بهداد جان دار با باران کوثری و حامد بهداد در جشنواره فیلم فجر در خلاصه داستان جان دار آمده است: بخدا اگه یه بار دیگه بگین شام چی شد، غذا چیه، همین وسط خودم رو دار میزنم که غذاخوردن یادتون بره. 

بابا از گشنگی نمردین که؟ علی شادمان و حامد بهداد حامد بهداد و علی شادمان در فیلم جان دار فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، جواد عزتی، مسعود کرامتی، علی شادمان، گیتی قاسمی، محمدعلی محمدی، امیراحمد قزوینی، بازیگران فیلم سینمایی جان دار را تشکیل میدهند. 

زیر نظر ساخته مجید صالحی مجید صالحی در اولین تجربه جدی در سینما کارگردانی فیلم زیر نظر را برعهده گرفت و تهیه کنندگی فیلمش را به رامبد جوان و محمد شایسته سپرد و به احتمال قوی با این فیلم راهی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میشود. امیر جعفری و عطاران زیرنظر مجید صالحی با امیر جعفری و عطاران در جشنواره فجر 97 فیلم زیرنظر مجید صالحی مردادماه 97 جلوی دوربین رفت و اولین هفته مهرماه به ایستگاه پایانی رسید تا یک کمدی پربازیگر را برای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر رقم بزند. مجید صالحی مجید صالحی با فیلم زیرنظر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر رضا عطاران، امیر جعفری، مهران احمدی، سروش جمشیدی، علی استادی، امیر نوری، سیاوش مفیدی، علی صالحی، سامیه لک، مصطفی راد، عباس جمشیدی و آزاده صمدی بازیگران زیر نظر هستند. متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی سعید روستایی کارگردان جوانی که تجربه موفقی چون ابد و یک روز را در کارنامه هنری اش دارد، در جدیدترین تجربه سینمایی به سراغ ساخت فیلمی با عنوان متری شیش و نیم رفت و احتمالا با این فیلم راهی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میشود. 

فیلم جشنواره فجر کارگردان ابد و یک روز با فیلمی جدید در جشنواره فیلم فجر37 فیلم متری شیش و نیم از 23 مردادماه کلید خورد و نوید محمدزاده و پیمان معادی از بازیگران سرشناس این فیلم سینمایی هستند. سلام علیکم حاج آقا ساخته حسین تبریزی فیلم سلام علیکم حاج آقا به کارگردانی حسین تبریزی یک کمدی اجتماعی است که در حال سپری کردن مراحل فنی برای رسیدن به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است. 

حمید گودرزی و محمدرضا شرفی نیا حمید گودرزی و محمدرضا شرفی نیا در سلام علیکم حاج آقا فیلم سلام علیکم حاج آقا یک کمدی اجتماعی است که با حضور بازیگرانی چون حمید گودرزی، لیلا اوتادی، علی صادقی، رز رضوی، زهرا جهرمی، سوسن پرور، ارژنگ امیرفضلی، مهران رجبی، بیتا عالمی، هلیا آهنگری، امین چنارانی، علی بنایی، اشکان قاسمی، شیوا خسرومهر و بهنوش بختیاری، مریم کاویانی، محمدرضا شریفی نیا و پوریا پورسرخ جلوی دوربین رفت. 

طلا ساخته پرویز شهبازی یکی دیگر از فیلم هایی که احتمال حضور آن در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر وجود دارد فیلم طلا به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته است. 

نگار جواهریان با طلا در سی و هفتمین جشنواره فیم فجر فیلم طلا احتمالا یکی از گزینه های اکران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که با حضور بازیگرانی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان جلوی دوربین رفت. 

فیلم سرخ پوست به کارگردانی نیما جاویدی فیلم سرخ پوست به کارگردانی نیما جاویدی یکی از فیلم هایی است که در حال سپری کردن مراحل فنی برای اکران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است. نوید محمدزاده گریم نوید محمدزاده در فیلم سرخ پوست سرخ پوست فیلمی از نیما جاویدی به تهیه کنندگی مجید مطلبی است که اولین اکران آن در جشنواره فجر است. 

پریناز ایزدیار بازی پریناز ایزدیار در فیلم سرخ پوست نوید محمدزاده و پرینا ایزدیار بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند. 

فیلم سامورایی در برلین به کارگردانی مهدی نادری فیلم سینمایی سامورایی در برلین به کارگردانی مهدی نادری و تهیه کنندگی ابوالفضل صفاری از شهریورماه 97 با حضور چهره هایی سرشناس جلوی دوربین رفت و فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد. سامورایی در برلین گریم های جالب بازیگران در کمدی سامورایی در برلین حمید فرخ نژاد، امیرمهدی ژوله، میرطاهر مظلومی، هومن حاجی عبداللهی، میترا حجار، سامان صفاری، نادر مشایخی، محسن حسینی، احمد سمنار و گوهر خیراندیش به همراه رنه اشتولز (بازیگر زن آلمانی) از جمله بازیگران این فیلم کمدی هستند. 

سامورایی در برلین گریم حمید فرخ نژاد و امیرمهدی ژوله در سامورایی در برلین فیلم تیغ و ترمه به کارگردانی کیومرث پوراحمد تیغ و ترمه به کارگردانی کیومرث پور احمد و تهیه کنندگی علی قائم مقامی فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد. 

پژمان بازغی و لاله اسکندری بازی پژمان بازغی و لاله اسکندری در تیغ و ترمه دیبا زاهدی، پژمان بازغی، لاله اسکندری، هومن برق نورد، مهران رجبی، کوروش سلیمانی، شراره رنجبر، سیمون سیمونیان، میترا قربانی، ماندانا سهرابی، مازیار خسروی، میعاد عابدی زاده، نوید کوه فلاح، فرانک کوشافر، پدارم ابدان و بازیگر خردسال آویسا سجادی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند. فیلم سرکوب به کارگردانی رضا گوران فیلم سرکوب به کارگردانی رضا گوران یکی دیگر از فیلم هایی است که فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد. جمشید هاشم پور بازی متفاوت جمشید هاشم پور در فیلم سرکوب در خلاصه داستان فیلم سرکوب آمده است: یه کاری کرد وفاداری بشه عادت همه مون حالا همه مون وفاداریم اما اونی که بهش وفاداریم خیلی وقته که مرده... باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه، رویا افشار و جمشید هاشم پور بازیگران فیلم سینمایی سرکوب را تشکیل میدهند.

ارسال شده توسط: وزارت ارشاد     ۱۳۹۷/۱۲/۱۱     18:10:08     0 دیدگاه     برچسب:

دیدگاه خود را درج کنید

دیدگاه ها