مک وب در دیک نگاه

مک وب در یک نگاه: 

سوال: 

1 مک وب چه کار می کند؟ 

2 خدمات مک وب را چگونه می شود دریافت کرد؟ 

صفر تا صد شرح فعالیت مک وب: 

1 تجمیع مشاغل: 

مک وب با دارا بودن 1000 سامانه تخصصی مشاغل (هر سامانه اختصاصا برای یک نوع کسب و کار) صاحبان کسب و کار را در سامانه مرتبط با کسب و کارشان و در کنار سیل عظیمی از همکاران و رقبای تجاری شان قرار میدهد. 


2 سایت ساز آنلاین: 

صاحبان کسب و کار پس از عضویت و استقرار در سامانه مرتبط با کسب و کارشان که 5 دقیقه زمان نیاز دارد، از مک وب، یک وبسایت جامع، کامل، حرفه ای و اختصاصی دریافت می کنند. 

3 زمان و هزینه صرف شده: 

صاحبان کسب و کار به لحاظ زمانی فقط 5 دقیقه و از نظر صرف هزینه فقط 250 هزار تومان هزینه خواهند کرد. 


نتیجه: 

اینک بستری عظیم، دقیق و کارآمد، برای تک تک کاربران کشور مهیاست تا از طریق انتخاب سامانه مورد نظر خود، در کمترین زمان ممکن و بصورت تخصصی بتوانند به سیل عظیمی از صاحبان کسب و کار دسترسی مستقیم داشته باشند. 


دیدگاه و اهداف مک وب: 

مک وب با ایجاد پایگاهی برای تجمیع مشاغل کشور (دایرکتوری مشاغل) با هدف دسترسی سهل و آسان تک تک کاربران به تک تک صاحبان کسب و کار، سعی دارد تا سال 1400 تمامی کسب و کارهای کشور را در طرح ملی تجمیع مشاغل کشور قرار داده تا از این طریق انقلابی در کسب و کار و تجارت ایجاد کرده باشد. 


پاسخ سوال های ابتدا صفحه: 

1 مک وب چه کار می کند؟ 

بطور دقیق در بالا توضیح داده شد. 

2 خدمات مک وب را چگونه می شود دریافت کرد؟ 

ابتدا از بین 1000 سامانه مک وب، سامانه مرتبط با کسب و کار خود را انتخاب کنید / گزینه عضویت (دریافت سایت اختصاصی) را فشار دهید / مراحل سهل و آسان عضویت را در 5 دقیقه زمان طی کنید. 

تبریک: اینک شما عضو مک وب شده و در طرح ملی تجمیع مشاغل کشور، در سامانه مرتبط با کسب و کار خود و در کنار سیل عظیمی از همکاران و رقبای تجاری خود قرار گرفتید. 

اینک تک تک کاربران کشور به راحتی به وب سایت شما دسترسی دارند بدون اینکه شما برای معرفی وب سایت تان نیاز به تلاش و تبلیغات داشته باشید. 

وب سایت خود را تکمیل و مرتبا بروز رسانی کنید.