قوانین سایت

قابل توجه متقاضیان سایت داخلی و اختصاصی / آگهی دهندگان / درج کنندگان اسلایدرهای تبلیغاتی

لطفا قبل از هر اقدامی جهت عضویت و درج آگهی متنی و تصویری حتما قوانین پرتال مک وب را مطالعه و با آگاهی کامل اقدام فرمایید.


قوانین سایت (پرتال مک وب)

1. پرتال مک وب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2. کپی مطالب از پرتال مک وب، حتی بدون ذکر منبع بلامانع است.

3. نمایش مطالب سایت های داخلی، به معنای تایید آن از طرف مک وب نیست لذا مسئولیت آن بر عهده صاحب سایت می باشد.

4. علیرغم اینکه مک وب، می تواند مطالب نامناسب سایت های اعضاء را ویرایش یا حذف نماید، ولی وظیفه اصلی این کار بر عهده صاحبان سایت های داخلی می باشد.

5. گروه نظارت بر سایت های داخلی مک وب، حتی المقدور از ویرایش یا حذف مطالب درج شده در سایت های داخلی خودداری خواهد کرد، ولی در صورت مشاهده و یا اعلام گزارش تخلف از سوی کاربران در صورتیکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد سایت عضو را تا زمان اصلاح و رفع مورد اعلامی، متوقف و غیر قابل مشاهده خواهد کرد و درصورت تکرار کلا سایت عضو حذف خواهد شد.

6. وظیفه کنترل و نظارت بر داده های سایت های داخلی بر عهده صاحبان سایت ها خواهد بود.

7‌. ثبت نام کننده هر سایت مدیر سایت شناخته خواهد شد و مسولیت سایت بعهده ایشان خواهد بود حتی سایت های شرکتی، دولتی و نیمه دولتی.

8. در قسمت نمایش بنر اعضا، بنر تمامی کسانی که در سامانه عضو شده اند وجود خواهد داشت و طریقه نمایش ایشان بر مبنای مدیریت و بروز رسانی سایت داخلی خواهد بود. یعنی هر سایت داخلی که بروز رسانی بیشتری داشته باشد بالاتر قرار خواهد گرفت این امتیاز از روی مقدار فعالیت در سایت داخلی مشخص می گردد و بصورت اتوماتیک و نرم افزاری محاسبه می شود.

9 ثبت نام و فعالیت هر شخص حقیقی و حقوقی در سامانه با هر دین، اعتقاد، زبان و هر نژادی آزاد است.

10. توهین به هر شخص حقیقی و حقوقی، هر دین و اعتقادی، هر نژاد، قوم و هر زبانی در سایت داخلی ممنوع می باشد.

11. درج مطالب، عکس، صوت و... تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی که موجب ایجاد تنش بین کاربران سایت می گردد ممنوع میباشد.

12. اعضاء مک وب (دارندگان سایت اختصاصی) می بایست مجوزهای لازم جهت فعالیت شعلی خود را داشته باشند، در غیر اینصورت با اولین شکایت بابت عدم مجوز لازم از ارگان یا سازمان مرتبط، سایت عضو غیر فعال شده و تا زمان ارایه مجوز فعالیت غیر قابل نمایش می باشد.

13. پرتال مک وب، در مورد حفظ مشخصات ارسالی و اطلاعات اعضاء خود تضمین میدهد و تمامی سعی خود را برای نگهداری این امانت خواهد کرد.