پرتال ملی مک وب:

تفکیک 1000 کسب و کار در 1000 سامانه

تجمیع همکاران و رقبای تجاری هر کسب و کار در سامانه مرتبط

سایت دهی به کسب و کارهای بزرگ کشور

فضای تخصصی برای وبگردی و تامین نیاز کاربران

راهنمایی بازدید (ویژه کاربران)

راهنمایی بازدید از مک وب، ویژه آشنایی کاربران از بخش های مختلف سایت


 • اسلایدر های بزرگ در ابتدای صفحه

اسلایدرهای بزرگی که در ابتدای هرکدام از سامانه های مک وب مشاهده می کنید، اسلایدرهای تبلیغاتی هستند با موضوع مرتبط با همان سامانه که توسط متقاضیان بارگزاری و فقط در سامانه انتخابی قابل نمایش هستند.


 • اسلایدرهای بزرگ پایین صفحه

اسلایدرهای بزرگی که در پایین صفحه مشاهده میکنید اسلایدرهای تبلبغاتی هستند که توسط متقاضیان بارگزاری شده و فقط در سامانه های هلدینگ مرتبط قابل نمایش هستند با موضوع مرتبط با هلدینگ.


 • اسلایدرهای کوچک در پایین صفحه

اسلایدرهای کوچکی که در پایین صفحه مشاهده می کنید، اسلایدرهای تبلیغاتی هستند با موضوعات مختلف که توسط متقاضیان بارگزاری شده و قابل نمایش در کلیه سامانه های مک وب ( 1000 سامانه) میباشند.


 • بنرهایی (آرم، لوگو و نام تجاری) که بصورت افقی حرکت می کنند

بنرهایی که بصورت افقی حرکت می کنند، اعضا همین سامانه هستند که دارای سایت داخلی و اختصاصی می باشند. چنانچه بخواهید بنر کل اعضا را یک جا ببینید روی «نمایش کل اعضا سامانه...» کلیک کنید تا کل اعضا را در صفحه نخست ببینید.

چنانچه بخواهید فقط نام اعضا را یکجا ببینید روی «نمایش لیست اعضا سامانه...» کلیک کنید.

با کلیک به روی هر کدام از بنرهای اعضا، به سایت داخلی و اختصاص ایشان وارد می شوید.


 • سامانه های ویژه مک وب

حدود 50 سامانه از 1000 سامانه های مک وب به نوعی خاص و ویژه هستند. به این معنا که یعنی آنها عام المنفعه، رایگان، خیرخواهانه، نیاز ضروری زندگی و . . . می باشند.

برای درک بهتر این موضوع لطفا روی منوی «سامانه های ویژه مک وب» کلیک کنید و با آن بیشتر آشنا شوید.


 • دریافت مطالب از شما

هر گونه مطلب، اسلاید و ویدئو مفیدی را میتوانید از این منو برای مک وب ارسال کنید، مدیریت مک وب پس از بررسی و تایید، آن را در جای مناسب سایت قرار میدهد.


 • پلیس سایت

هرگونه شکایت، اعتراض و یا مخالفت خود از خدمات مک وب، را با ذکر دقیق آدرس و آیتم از طریق گزینه «پلیس سایت» به ما اعلام فرمایید.


 • مشاوران مک وب

مک وب جهت پیشبرد اهداف و برنامه های خود، با کمک مشاوران خود که از حوزه های مختلفی مهارت و فعالیت دارند برنامه ریزی و اقدام می نمایند. لذا بستری را برای کاربران عزیز نیز فراهم نموده تا از دانش و تجربه مشاوران بتوانند استفاده نمایند. جهت این امر از طریق منوی «مشاوران مک وب» اقدام نمایید.


 • گزینه دایره المعارف...

هر کدام از سامانه های مک وب، یک گزینه به نام «دایره المعارف...» قرار دارد. برای مثال: در سامانه دانشگاه، دایره المعارف دانشگاه، در سامانه آهن، دایره المعارف آهن، و... تا تامین کننده نیاز های علمی شما باشند. لذا جهت این مهم از طریق سامانه مد نظر گزینه «دایره المعارف...» را انتخاب و از اطلاعات علمی آن بهره مند شوید.


 • ارتباط مستقیم با مدیریت مک وب

مدیریت مک وب، به جهت ارتباط مستقیم و بدون واسطه این امکان را برای کاربران محترم قرار داده تا هرگونه موردی اعم از انتقاد، پیشنهاد، تذکر، راهنمایی و... را از کاربران دریافت نماید. ما در مک وب معتقد هستیم این گزینه کمک شایانی به ارتقا و کیفیت مک وب و خدمات رسانی به اعضا و کاربران می نماید.


 • شبکه های اجتماعی

از طریق 6 شبکه اجتماعی ایجاد شده می توانید ما را دنبال کنید.


مهم، کاربرگرامی:

چه نیازی را در این سامانه و یا دیگر سامانه های مک وب احساس می کنید تا ما آن را در بخش مربوطه اضافه نماییم؟

لطفا پیشنهاد خود را از طریق فرم مخصوص در صفحه ارتباط با ما برای ما ارسال نمایید.


همواره شاد پیروز و سربلند باشید.