پرتال ملی مک وب:

تفکیک 1000 کسب و کار در 1000 سامانه

تجمیع همکاران و رقبای تجاری هر کسب و کار در سامانه مرتبط

سایت دهی به کسب و کارهای بزرگ کشور (هر کسب و کار در کشور یک وبسایت اختصاصی)

فضای تخصصی برای وبگردی و تامین نیاز کاربران

مزایای عضویت ( ویژه صاحبان کسب و کار )

مزایای عضویت ( ویژه صاحبان کسب و کار )

مزایای رقابتی

حضور در فضای تخصصی مرتبط یا حرفه خود

انتخاب بین 700 سامانه این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در سامانه مرتبط با شغل یا حرفه خود عضو شوید. پس بصورت تخصصی در فضای مرتبط حضور خواهید داشت.


حضور در کنار همکاران و رقبای تجاری خود

در کنار شما، دیگر همکاران و رقبای شما نیز حضور دارند و این بستر فراهم شده است تا کاربران بهترین انتخاب شان سایتی باشد که شما عضو شده اید، چرا که آنها با سیل عظیمی از صاحبان مشاغل در یک فضای تخصصی روبرو می شوند.


بازدید کاربران واقعی از سامانه های مک وب

کاربران برای وبگردی و تامین نیاز خود بیشتر تمایل دارند تا در یک فضا، بیشترین محصول و یا خدمت را ببینند تا هر کدام را در جای مختلف و با صرف زمان بسیار. این امان حتی در گوکل هم برای کاربران مقدور نمی باشد.


تجمیع مشاغل بصورت دسته بندی و تخصصی

ما در مک وب 24 هلدینگ ایجاد کردیم. در هر هلدینگ تعدادی سامانه که هر کدام به طور تخصصی برای یک شغل، حرفه، محصول و یا خدمت ایجاد شده. حال با این دسته بندی، تجمیع مشاغل بصورت تخصصی، هر کدام در سامانه مرتبط با شغل یا حرفه خود انجام می شود.
مزایای تبلیغاتی

حضور دائم در نتایج اولیه سرچ گوگل

تعجب نکنید! عوامل زیادی دست به دست یکدیگر داده است تا یک سایت در نتایج اولیه سرچ گوگل قرار بگیرد. در مک وب عوامل تاثیرگذار عبارتند از: کثرت صاحبان یک شغل یا حرفه در هر کدام از سامانه ها، رعایت زیرساختهای برنامه نویسی مک وب، فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف، حضور در همایشها، سمینارها، گردهمایی ها، تبلیغات تلویزیونی و...


دسترسی سریع کاربران به سایت اختصاصی شما

کاربرانی که با مک وب آشنا می شوند به سرعت نیاز و خواسته خود را از بین 24 هلدینگ حاضر انتخاب و سپس وارد سامانه مرتبط با نیاز خود می شوند. اینجاست که دسترسی به شما و دیگر همکاران تان بصورت یکجا و در یک فضا برای کاربر مهیا می شود.


معرفی مک وب در همه جای کشور

از آنجا که پرتال مک وب دارای 1000 عنوان سامانه تخصصی مشاغل می باشد، در هر کجا و در هر زمان، بستر معرفی مک وب، بی ارتباط با موضوع حاکم نیست لذا مک وب در هر همایش، سمینار، نمایشگاه و... در جاتی جای کشور حضور پیدا می کند.


تبلیغات دائم و پیوسته مک وب

مک وب پیوسته در همایش ها، سمینارها، گردهمایی ها و همچنین در شبکه های اجتماعی در حال تبلیغات است تا هم صاحبان مشاغل و هم کاربران بیشتری را با 1000 عنوان سامانه های خود آشنا کند.


دیده شدن بواسطه حضور در کنار 999 سامانه تخصصی دیگر مک وب

بدون شک کاربری که یکی از 1000 عنوان سامانه های مک وب را برای وبگردی و تامین نیاز خود انتخاب کرده است، بطور ناخواسته با 1000 سامانه تخصصی دیگر نیز آشنا خواهد شد.

چرا که.... چونکه 100 آید، نود هم پیش ماست


مزایای خدماتی

تحویل سایت اختصاصی شما در 3 دقیقه

شما برای دریافت سایت داخلی خود 3 دقیقه زمان صرف می کنید، پس از آن کمتر از یک ساعت قادر خواهید بود تا سایت خود را کاملا بارگذاری و تکمیل نمایید. راهنمایی هایی مختلف در مسیر راه اندازی سایت شما به صورت متنی، عکسی و ویدئو قرار دارد.


مدیریت، بارگزاری و بروزرسانی سهل و آسان

از آنجایی که اعضای مک وب با دانش های متفاوتی هستند، لذا مک وب سایت های داخلی خود را به گونه ای طراحی نموده تا هر عضو با هر دانشی بتواند به راحتی سایت داخلی خود را بارگذاری، مدیریت و به روزرسانی کند.


دارای یوزر و پسورد اختصاصی

با عضویت در سامانه مرتبط با شغل با حرفه خود یک سایت داخلی، همراه با یوزر و پسورد اختصاصی دریافت خواهید کرد.


دارای امکانات جامع و کامل همچون یک سایت حرفه ای

سایت داخلی و اختصاصی شما تمامی امکانات یک سایت جامع و کامل را داراست. شما با داشتن سایت اختصاصی در مک وب، هیچ گونه کم و کاستی نخواهید داشت و همچون سایت های حرفه ای به معرفی خود، خرید، فروش، سفارش و... می پردازید.


امکانات سایت شما:

صفحات نا محدود/ آمارگیری/ افزونه پیامک/ گالری تصاویر/ گالری صوتی/ گالری ویدئو/ پرسش و پاسخ/ آرشیو اخبار/ ایجاد بی نهایت منو/ نمایش محصول/ دریافت سفارش/ نمایش گواهینامه های دریافتی/ نقشه گوگل/ روز شمار برای پیشنهادات ویژه/ درج شبکه های اجتماعی/ درج فرصت های شغلی/ نمایش نامحدود اسلایدر بزرگ/ درج آرم یا نشان تجاری/ درج خدمات قابل ارائه و...


مزایای مالی

صرف کمترین هزینه ممکن

شما برای عضویت در مک وب و دریافت سایت داخلی و اختصاصی، فقط مبلغ 120 هزار تومان برای یک سال پرداخت خواهید کرد و این در مقابل داشتن یک سایت اختصاصی، هزینه بسیار ناچیزی است. ضمن اینکه شما تمامی امکانات و خدمات یک سایت جامع و کامل را خواهید داشت.


عدم هزینه برای دامنه و هاست

سایت داخلی شما با نام انتخابی شما که در ابتدای آدرس سایت قرار خواهد گرفت تحویل شما خواهد گردید که هیچ گونه هزینه ای برای شما محاسبه نخواهد شد. مثال: aseman.MAKWEB.IR همچنین 100 مگابایت فضا نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


عدم هزینه برای طراحی سایت

سایت اختصاصی شما یک سایت داینامیک است و به شما این امکان را می دهد تا به صورت دلخواه تعداد منوها و دیگر امکانات را کم و زیاد و یا حذف کنید؛ همچنین مرتبا امکانات دیگری به سایت اضافه خواهد شد که هیچ گونه هزینه ای برای آیتم های اضافه شده بعدی از شما اخذ نخواهد شد.


عدم هزینه برای تبلیغات

مک وب مرتبا در حال تبلیغات و معرفی سایت های داخلی خود است که این امر هزینه های زیادی را دربر دارد که تماما توسط مک وب پرداخت و شما هیچ هزینه ای در این خصوص پرداخت نخواهید کرد.


عدم هزینه برای سئو

وب سایت ها برای دیده شدن در صفحه اول سرچ گوگل هزینه های زیادی را باید صرف کنند. سوال اینجاست که چند وب سایت در حوزه فعالیت کسب و کار شما در ایران وجود دارد؟ از این تعداد چند وب سایت در صفحه اول گوگل دیده میشوند؟ این تعداد برای حضورشان هزینه های زیادی را صرف کرده اند که برای همگان امکان پذیر نیست. شما با عضویت خود در مک وب، به دلیل رعایت زیرساخت های مناسب و صرف هزینه های لازم همیشه در اولین صفحه گوگل دیده می شوید. که تماما این هزینه ها را مک وب پرداخت می نماید.