پرتال ملی مک وب:

تفکیک 1000 کسب و کار در 1000 سامانه

تجمیع همکاران و رقبای تجاری هر کسب و کار در سامانه مرتبط

سایت دهی به کسب و کارهای بزرگ کشور (هر کسب و کار در کشور یک وبسایت اختصاصی)

فضای تخصصی برای وبگردی و تامین نیاز کاربران

مزایای بازدید ( ویژه کاربران )

مزایای بازدید ( ویژه کاربران )

مزایای علمی

دسترسی به 1000 عنوان دایره المعارف دلخواه

دسترسی به 1000 عنوان دایره المعارف دلخواه در تمام 700 سامانه مک وب، این امکان را برای کاربران فراهم می آورد تا هر نوع اطلاعات اعم از 1_دانستنی ها و اطلاعات علمی 2_ اشخاص، مراکز و واحدهای مرتبط 3_ متفرقات مرتبط 4_ مقالات مرتبط با موضوع مورد نظر خود را از طریق منو دایره المعارف در سامانه مرتبط پیدا نمایند.


برای مثال: در سامانه عسل دایره المعارف عسل. در سامانه آهن دایره المعارف آهن و ... وجود دارد که تمامی اطلاعات علمی آن محصول یا خدمت را در خود جای داده است و این امکان را به شما می دهد تا اطلاعات علمی و تکمیلی خود را از گزینه انتخابی دریافت نمایید.


امکان انتخاب 1000 عنوان شغل، حرفه، محصول و یا خدمات بصورت تخصصی، هر کدام در یک سامانه

کافی است تا وارد پرتال مک وب شوید و نسبت به شعل، حرفه، محصول و یا خدمتی که مد نظر دارید یکی از 24 هلیدنگ حاضر را انتخاب نموده و پس از آن بصورت تخصصی یکی از سامانه های مورد نظر را انتخاب و وارد شوید.


دسترسی به موارد مهم مثل انواع قرارداد های ضروری، ایده ها، همایش ها و سمینارها،قوانین و بخشنامه ها و...

تعدادی از سامانه های مک وب صرفا جهت ارتقاء سطح علمی، فرهنگی و آگاهی کاربران ایجاد شده تا ضمن  رفع نیازهای ضروری کاربران، مک وب هم در کار خیر و خداپسندانه مشارکت داشته باشد. مثال: سامانه قوانین: در این سامانه تمام قوانین لازم جهت آگاهی شما قرار داده شده تا در معاملات و فعالیت های تجاری و زندگی خود قوانین لازم را از این قسمت بصورت رایگان جستجو نموده و با آگاهی کامل از ضررهای احتمالی آینده جلوگیری نمایید. سامانه قراردادها: در این سامانه انواع قراردادهای لازم جهت انعقاد فعالیت های تجاری شما درج شده تا با عدم آشنایی با قراردادهای قانونی دچار مشکلات بعدی نشوید.

مزایای کاربردی و شغلی

ارتباط مستقیم با صاحبان مشاغل و حرفه ها

از طریق پرتال مک وب، سامانه مورد نظر خود را انتخاب کنید، با ورود به سامانه انتخابی خود، با انبوهی از صاحبان مشاغل و حرفه ها روبرو می شوید. با انتخاب یکی از کسب و کارهای عضو وارد سایت داخلی و اختصاصی ایشان می شوید و مستقیم نیازها و ارتباط خود را آغاز می کنید.


دسترسی به قوانین، بخشنامه ها، دستورالعمل ها و فراخوان سازمان ها، ادارات و نهادهای دولتی

با انتخاب هر سامانه ای به منوی قوانین، بخشنامه ها و فراخوان های مرتبط برخواهید خورد که تمامی قوانین، بخشنامه ها و دستورالعمل های صنفی مرتبط را خواهید دید. مثال:

سامانه صادرات: تمامی قوانین، بخشنامه ها و فواخوان های صادرات را در این قسمت می توانید بخوانید، موارد درج شده در این بخش مستقیما توسط اداره یا سازمان ذیربط ایجاد و حذف می شود. (سطح دسترسی با درخواست ارگان مربوطه در اختیارشان قرار خواهد گرفت)


دسترسی به موارد ناب و خاص از طریق سامانه های ویژه مک وب

مک وب دارای 1000 عنوان سامانه می باشد که حدود 950 سامانه تقریبا متحدالشکل بوده و فقط نوع محصول یا خدمت آن متفاوت است. حدود 50 سامانه دیگر مک وب کاملا متفاوت است و به نوعی نیازهای آشکار و پنهان مخاطبین را تامین می کند؛ مثال:

سامانه ایده: محلی برای خرید، فروش، درج و برداشت ایده

سامانه آگهی: درج رایگان تمامی اگهی ها

سامانه ازدواج: محلی برای ازدواج های خاص مثل افراد سرطانی، نابینا، کوتاه قد و...


 ثبت رایگان اطلاعات شخصی در سامانه 118

می توانید در سامانه 118 به رایگان اطلاعات شخصی خود (هر آنچه را که لازم بدانید) درج کنید تا دوستان قدیمی و یا... شما را به راحتی پیدا کنند، همچنین می توانید با سرچ در این سامانه، دوستان و آشنایان قدیمی که هیچ اطلاعی از آنها ندارید را به راحتی پیدا کنید.

مزایای اقتصادی

تامین مستقیم محصول یا خدمات خود، بدون واسطه

از آنجایی که صاحبان مشاغل و حرفه ها در سامانه های مک وب بصورت مستقیم حضور دارند، شما کاربر گرامی می توانید با ورود به سایت اختصاصی آنها بصورت مستقیم محصول و یا خدمت آنها را تهیه و خرید نمایید.


آگاهی از فروش یا خدمات ویژه سایت های اختصاصی اعضاء از طریق گزینه پیشنهادات ویژه در سامانه ها

در سایت های اختصاصی اعضاء مک وب، گزینه ای تحت عنوان پیشنهادات ویژه قراردارد که می توانند در صورت تمایل، بخشی از محصول یا خدمات خود را که از ویژگی های خاص مثل: تخفیف، نیم بها، رایگان، ویژه و یا... برخوردار هستند را در منوی پیشنهادات ویژه خود قرار دهند. این ویژگی ها از طریق سامانه مرتبط نیز قابل نمایش می باشند و کاربران با مراجعه به این گزینه از موارد درج شده در سایت های داخلی آگاهی پیدا کرده  درصورت نیاز از آنه بهره مند خواهند شد.

مزایای زمانی

صرف کمترین زمان و بیشترین بازدهی در وبگردی

کافیست تا نسبت به نیاز خود وارد یکی از 1000 سامانه های مک وب شوید تا با سیل عظیمی از صاحبان مرتبط با محصول یا کالایی بدنبالش هستید روبرو شوید.


اگر اهل وبگردی در گوگل بوده باشید به وضوح خواهید دانست که این سرعت روبرو شدن با تعداد زیادی از صاحبان مشاغل در یک فضا را حتی در گوگل هم نمیتوانید پیدا کنید چرا که هرکدام نسبت به آمار رنکینگ شان در صفحات مختلف گوکل از صفحه 1 الی 100 یا 300 یا بیشتر باید جستجو کنید.   


 تفکیک 1000 عنوان شغل، حرفه، محصول و یا خدمت جهت ایجاد فضای تخصصی برای وبگردی و تامین نیاز کاربران 

تفکیک هر عنوان شغل، حرفه، محصول و یا خدمت در یک سامانه و تجمیع صاحبان هر شغل یا... در سامانه مرتبط، فضایی را برای کاربران مهیا می کند تا بدون اتلاف وقت بتوانند در سامانه مورد نظر خود کالای مورد نظر را بیابند.

در هر سامانه ای بغیر از محصولات و خدمات مرتبط با نام سامانه هیچ کالای دیگری یافت نمی شود و این یکی از مزایایی است که کاربران برای جستجوی تخصصی کالا نیازمندند.